-
АРХИВ
-
Toyota се завръща към спортните коли
-
Тестват новото BMW M5 в Скандинавия
-
Renault извади най-евтиния електромобил
Ако смятате, че типичният градски автомобил Smart ForTwo е твърде обикновен, новото творение на българското тунинг студио Vilner ще ви убеди в обратното.
Компактното возило е напълно преобразено както отвътре, така и отвън, като е създадено по поръчка на български бизнесмен, чиято идея е трансформацията да послужи за рекламна кола. За новата визия на автомобила е изработен предварителен проект, наречен „Square Style“, а името произтича от квадратните мотиви по мъника.
Реално няма видима част, която да не е претърпяла промяна, като за екстериорното оформление са използвани оранжево фолио с мотиви на шевове, цялостно хромирани панели и оранжев софт за джантите, огледалата и някои други детайли.
Интериорът на Smart ForTwo е изцяло преобразен и създава усещането, че се намирате в екстравагантна спортна кола. Нови са тапицериите на седалките и облицовките на таблото, тавана, корите на вратите и дори стелките, а ринговете и някои други елементи са хромирани.
Воланът пък е тотално променен, като на базата на стария е създаден ергономичен, съобразен с изискванията за удобството при шофиране на клиента, както и с факта, че автомобилът отново ще се ползва предимно в града.
|